Pozvánka na CIHLAFEST

Open Air festival v obci Slapy nad Vltavou 74

6. 8. 2022 od 11 do 23

Již tradiční festival nedaleko Slapské přehrady se letos uskuteční už po jedenácté v Chráněném bydlení Fara v obci Slapy. Rozlehlá farní zahrada se na jeden den promění v místo pro pobavení a setkání milovníků divadla a muziky. Na dvou scénách se 6. srpna představí kapely nejrůznějších žánrů, divadla, žongléři, artisté. Návštěvníci se mohou těšit na Cirk la Putyka a jeho cirkusovou expedici "Kaleidoscope".

Cihlafest 2022Letošní ročník bude posledním ročníkem na tomto místě a v příštích letech plánujeme posunout festival do jiné destinace, a proto se v programu budeme soustředit na představení sociálních služeb a problematiky lidí s postižení. Odpoledne bude plné her a soutěží, které návštěvníkům přiblíží pocit "Jak se mohou cítit v cizí kůži.


Také se sjedou na svá vystoupení kapely, v kterých společně hrají hudebníci s postižením i bez postižení. Radost z hudby si odpoledne posluchači užijí s kapelami BeneBend a FaraBand. Ani večer nezůstaneme bez hudby a s kapelou Stanley´s Old Boys si všichni milovníci osmdesátek zpříjemní sobotní letní podvečer.

Celý den bude zajištěno skvělé občerstvení, dílny pro děti i dospělé (facepainting, worshop s velkými bublinami, psycholampa). V areálu zahrady se každoročně nachází i stanové městečko, kde je možné po náročném dni přespat