Poděkování

Dne 17.6.2014, se v plné svěžesti dožila 100 let, hostomická rodačka, naše maminka, babička a prababička paní Zdenka Slánská.

Narodila se v Hostomicích, později se přestěhovala s manželem a rodinou do Králova Dvora, aby se pak po postavení rodinného domku vlastními silami vrátili s rodinou zpět domů do Hostomic, kde si užívá dle možností spokojené stáří.
Její život je protkaný starostí o rodinu, tvrdou prací, kdy vychovala 5 dětí, bezmeznou láskou nejen k rodině, ale i k celému brdskému kraji a neposledně k Hostomicím.

Oslavy narozenin paní Slánské Oslavy narozenin paní Slánské II Oslavy narozenin paní Slánské III Oslavy narozenin paní Slánské IV

Při skoro týdenních oslavách ji navštívila nejen celá početná rodina, ale též  starosta Hostomic pan Vít Šťáhlavský, zástupci Svazu postižených, Svazu Hostomických žen, redakce Berounského deníku, OSSZ Beroun a mnoho dalších. Dojemné bylo i představení pěveckého kroužku ZŠ Hostomice a kroužku yoyo.
Chtěl bych všem, kteří se jakýmkoliv způsobem přičinili o krásný průběh oslav, poděkovat za nás za všechny, pro které byly odměnou její zářící oči a slzy štěstí.

Přeji si,aby mamince a nám všem dal pán Bůh hodně zdraví, aby ještě dlouho jsme se mohli vracet do míst, kterým se říká domov, který maminka všem vytváří, poslouchat její životní moudra, protože každé její slovo je pro nás  pohlazením po duši. Tak,jak se zpívá:" U Tebe vždycky maminko, nejhezčí chvilka byla..."

Díky za vše.      
                      Jindra s Věrou